Mai névnap:

Olimpiai menü a korán kelőknek

10perc.hu
1 hónapja
Kiemelt kép: Magyarock - Olympic Team Hungary/Molnár Ádám

Kiért érdemes felkelni kedd hajnalban – Milák Kristóf, Hosszú Katinka, a férfi vízilabdások, a női kézilabdázók, a cselgáncsozó Ungvári Attila és a sportlövő Péni István is a kínálatban.

Több éremesélyes magyar sportoló is versenyez kedd hajnaltól a tokiói olimpián, akikért érdemes egy kicsit korai időpontra beállítani a vekkert. Hogy mindenki ki tudja választani a kedvencét, itt a pontos időrend, hogy ennek megfelelően tudja kiválasztani, kiért szeretne mindenképpen élőben izgulni.

Cselgáncs
Női 63 kg
4.00: Martyna Trajdos (német)–Özbas Szofi – a legjobb 16 közé jutásért
Férfi 81 kg
4.00 után: Mohamed Abdelaal (egyiptomi)–Ungvári Attila – a legjobb 32 közé jutásért
10.00-től: női 63 kg és férfi 81 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, döntők

Kerékpár
8.00: Vas Kata Blanka (női mountain bike) – terepverseny

Kézilabda - nők
4.00: Brazília–Magyarország – B-csoport


Női kéziseink az olimpia előtt kétszer is legyőzték a brazilokat, reméljük, most sem szakad meg ez a sorozat    Fotó: Magyarock - Olympic Team/Molnár Ádám


Sportlövészet
Péni István, Mészáros Eszter – 10 m légpuska vegyes csapat
6.15: 10 m légpuska vegyes csapat – alapverseny
7.00: 10 m légpuska vegyes csapat – középdöntő
8.15: 10 m légpuska vegyes csapat – bronzmérkőzés
8.52: 10 m légpuska vegyes csapat – döntő


Péni István egyéniben már elért egy 5. helyet, most Mészáros Eszterrel szeretne dobogóra állni    Fotó: Magyarock - Olympic Team Hungary/Molnár Ádám



Tollaslabda
3.00: Szergej Szirant (orosz)–Krausz Gergely – férfi egyes csoportmérkőzés, 2. forduló
7.00: Sonia Cheah Su Ya (malajziai)–Sárosi Laura – női egyes, csoportmérkőzés, 2. forduló

Úszás
4.35: Kenderesi Tamás (férfi 200 m pillangó) – elődöntő
4.41: Milák Kristóf (férfi 200 m pillangó) – elődöntő
4.58: Hosszú Katinka (női 200 m vegyes) – elődöntő
12.16: Szabó Szebasztián (férfi 100 m gyors) – előfutam
12.20: Németh Nándor férfi (100 m gyors) – előfutam
12.27: Hosszú Katinka (női 200 m pillangó) – előfutam
12.31: Kapás Boglárka (női 200 m pillangó) – előfutam
12.54: magyar váltó (férfi 4x200 m gyorsváltó) – előfutam
13.21: Kalmár Ákos (férfi 800 m gyors) – előfutam

Vitorlázás
5.05: Érdi Mária (laser radial), Vadnai Benjamin (laser) – 5-6. futam
6.05: Berecz Zsombor (finndingi) – 1-2. futam


Több vereség már nem fér bele férfi pólósaink esetében, ha érmet szeretnének nyerni     Fotó: Magyarock - Olympic Team Hungary/Szalmás Péter


Vízilabda - férfiak

11.20: Japán–Magyarország – A-csoport



Elküldés e-mail-en Elküldés Viber-en
Hirdetés
Hirdetés